Poznaj Marie, nasz fotelik samochodowy 360° i-Size dla małych i nie tak małych dzieci. Nazwany na cześć naukowca i dwukrotnej laureatki Nagrody Nobla, Marii Curie, fotelik ten oferuje prostą i intuicyjną obsługę, jednocześnie przewyższając standardy bezpieczeństwa. Zdobywca renomowanej nagrody iF Design Award 2020, Marie jest teraz dostępny w swojej trzeciej generacji, łącząc wszystkie niesamowite cechy produktu z dodatkowymi ulepszeniami.

Marie 3 zdobyła tytuł “Najlepszej w kategorii” (zatwierdzona do ok. 4 lat/ 40-105 cm) w testach konsumenckich przeprowadzonych jesienią 2021 r. przez ADAC, ÖAMTC i TCS oraz uzyskała niezwykłą ocenę pięciu gwiazdek w zakresie bezpieczeństwa w pozycji siedzącej tyłem do kierunku jazdy.

Dzięki unikalnemu obrotowi orbitalnemu, Marie umożliwia wygodne zwrócenie się twarzą do dziecka podczas wsiadania lub wysiadania z fotelika.

Ponadto, zintegrowany Child Direction Assistance zapewnia, że rodzice przestrzegają wymogu 15-miesięcznego umieszczania dziecka tyłem do kierunku jazdy. Mówiąc prościej, fotelik Marie zapewnia maluchom jeszcze większe bezpieczeństwo i pomaga uniknąć niewłaściwego użycia, ponieważ nie pozwala na umieszczenie dzieci o wzroście poniżej 76 cm w pozycji przodem do kierunku jazdy. Zalecamy, aby dziecko jak najdłużej było skierowane tyłem do kierunku jazdy – najlepiej do około 4 lat (105 cm).

Rotacja fotelika Obróć się z dowolnej z czterech pozycji nachylenia.
Nawet do 40% lepsze pochłanianie energii przy uderzeniach bocznych
MAGNETYCZNE KLIPSY W OSŁONKACH Niezwykle pomocne podczas wkładania dziecka do fotelika