Kiedy Mniej Znaczy Więcej

Kiedy mniej znaczy więcej. To jest Curie, siostra bliźniaczka Marii. Są identyczne pod względem eleganckiego wyglądu i równie zdeterminowane, aby chronić najmłodsze dzieci i noworodki. Oba foteliki mają wiele takich samych cech, z jedną istotną różnicą – Curie podróżuje wyłącznie tyłem do kierunku jazdy!

DLA RODZICÓW DBAJĄCYCH O BEZPIECZEŃSTWO

Foteliki dziecięce montowane tyłem do kierunku jazdy zapewniają dzieciom lepszą ochronę w przypadku zderzenia czołowego.

Wybierając Curie jako towarzysza podróży Twojego malucha, od samego początku podejmujesz świadomą decyzję. Dzięki temu, że fotelik montowany jest wyłącznie tyłem do kierunku jazdy, nie będzie już nigdy wątpliwości, w którą stronę powinno być zwrócone dziecko w samochodzie i nie będzie możliwości przedwczesnego obrócenia go przodem do kierunku jazdy. Mówiąc prościej, nie będzie żadnych kompromisów, jeśli chodzi o bezpieczeństwo Twojego dziecka. Z Curie jest tylko jeden sposób podróżowania – najbezpieczniejszy! 

Spełniając najwyższe standardy łatwości użytkowania, Curie można obracać o 90° w każdym kierunku, co pozwala na łatwe umieszczanie i wyjmowanie malucha podczas wsiadania i wysiadania z pojazdu. 

WYGODNY W KAŻDYM POŁOŻENIU

Nigdy nie powinieneś musieć wybierać między bezpieczeństwem a komfortem. Dzięki łatwo regulowanemu systemowi odchylania oparcia w foteliku Curie, możesz znaleźć idealny kąt dla Twojego malucha – od pozycji prawie płaskiej na szybką drzemkę w samochodzie do pozycji wyprostowanej na czas zabawy. Dodatkowo, wskaźnik poziomu oczu pomoże Ci znaleźć optymalną pozycję zagłówka dla bezpiecznej i wygodnej jazdy.

MYTH BUSTER

Rodzice często uważają, że ich dziecko nie powinno jeździć tyłem do kierunku jazdy, jeśli jego nóżki wystają z fotelika. Nie zapominajmy, że dzieci są generalnie o wiele bardziej elastyczne i zwinne niż my, dorośli, i znajdą wygodną pozycję niemal wszędzie. Siedzenie na krzyż to nie tylko powszechna pozycja w jodze, ale także preferowana i wygodna pozycja dla dzieci, gdy siedzą lub bawią się na podłodze

JAZDA TYŁEM DO KIERUNKU JAZDY Maksymalna ochrona dzieci w przypadku zderzenia czołowego
SIDE IMPACT BUDDY Nawet do 40% lepsze pochłanianie energii przy uderzeniach bocznych
MAGNETYCZNE KLIPSY W OSŁONKACH Niezwykle pomocne podczas wkładania dziecka do fotelika